Tel: (0212) 255 6379

Adres: Sütlüce Mh. Beyoğlu-halıcıoğlu Yolu, Pk: 34445, Sütlüce, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Halıcıoğlu Askerlik Şubesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Sütlüce Mah. mahallesinde (Beyoğlu-Halıcıoğlu Yolu) yer alıyor. Halıcıoğlu Askerlik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halıcıoğlu Askerlik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  Halıcıoğlu Askerlik Şubesi
  Toplam 67 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.12 puan aldı.
 • İrtibat telefonunuza ulaşılamıyor,bu konu üzerinde daha da özen gösterir iseniz iyi olur.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • askerlik acemi birliğim neresidir

  / 5 yıldız
  ,

 • 1993 doğumluyum askere erken gidebilirmiyim

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 91/3 lerın yerlerı bellı oldumu

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halıcıoğlu Askerlik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halıcıoğlu Askerlik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halıcıoğlu Askerlik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Halıcıoğlu Askerlik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...