Haliç Üniversitesi logo

Tel: (0212) 275 2020 veya (0212) 444 2542

Adres: Büyükdere Caddesi, No: 101, Haliç Üniversitesi Merkez Kampüs, Pk: 34394, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye


Haliç Üniversitesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Gülbahar Mah. mahallesinde yer alıyor. Haliç Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haliç Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


6 görüş var

  Haliç Üniversitesi
  Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.57 puan aldı.
 • OKULUNUZDA AMERİKAN KÜLTÜR VE EDEBİYATI VEYA MÜTERCİM TERCÜMANLIK OKUMAK İSTİYOROM. BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Arkadaşlar bana bi teselli verin sizce gelir mi 15 puanım eksik

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Iyi günler ben bu yıl üniversitenizi ilk tercihim olarak yazmak istiyorum ygs 2 puanım 248 beslenme ve diyetetik bölümünü geçen yıl 263 ile kapatmaşsınız.ilk tercihim olursa şansım ne olur öğrenmek istiyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Fizyoterapi 2 yillik okumak istiyorum .ygs2 puanim 225 ..burs olma imkani var mi ?

  2/ 5 yıldız
  ,

 • İyi günler ben bu sene ilk tercihime sizin üniversiteyi yazmak istiyorum bölüm olarak hemşirelik istiyorum gecen sene puan 198 ile almissiniz bu sene ise puan ve başarı Sırası yok benim puan 184 tercih yapiorum kabul etmiyo tercihte onaylamiyo bana yardımcı olun lütfen

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Telefon ile size hiç bir şekilde ulaşılmıyor.............................. operatöre bağlıyorum diyor.Oparatörden hiç bir ses yok.Bu ne rezilliktir. Muhasebeye ulaşamıyoruz. Size nasıl ulaşılacak anlamadım.Saatlerdir arıyorum bir allahın kuluyla görüşemedim. Bukonuda çok ama çok şikayetçiyim. Numaram 0533 361 23 67 sabit tel. 0216 358 40 43 Lütfen beni arayın................................!

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haliç Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haliç Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haliç Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Haliç Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...