Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü logo

Tel: (0212) 297 2560 veya (0212) 297 2561

Adres: Emekyemez Mh. Okçu Musa Caddesi, Mektep Sokak, No: 21, Şişhane, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Emekyemez Mah. mahallesinde (Okçu Musa Caddesi) yer alıyor. Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Haliç Üniversitesi Şişhane Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...