Tel: (0212) 444 1034 veya 444 10 34

Adres: Cibali Mahallesi, Abdülezel Paşa Caddesi, Kadir Has Üniversitesi Karşısı, Balat/fatih, İstanbul, Türkiye


Haliç Sosyal Tesisleri, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Haliç Sosyal Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haliç Sosyal Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Haliç Sosyal Tesisleri, Haliç sahili kıyısında denizin yanı başında yer alır. Hafta sonu gezileri için güzel bir durak, hafta içi öğle veya akşam yemekleriniz için özel bir mekandır. Haliç Sosyal Tesisleri, tarihi yarımadayı lezzetli yemekler eşliğinde seyretme zevkini sunuyor. Konum itibariyle tarihi bir noktada yer alan Haliç Sosyal Tesisi, konuklarını tesisin her köşesinden tarih yolculuğuna çıkarıyor.


0 görüş var

    Haliç Sosyal Tesisleri
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haliç Sosyal Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haliç Sosyal Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haliç Sosyal Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Haliç Sosyal Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...