Tel: (0224) 513 4095

Adres: Eşref Dinçer Mah. Irmak Sok. No: 51 Yeni Şaypa Market Yanı Dere Boyu, Gemlik, Bursa, Türkiye


Özgür Halı Yıkama, Bursa ili Gemlik ilçesinin Eşref Dinçer Mah. mahallesinde (Irmak Sokak) yer alıyor. Özgür Halı Yıkama yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özgür Halı Yıkama nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özgür Halı Yıkama nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özgür Halı Yıkama konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özgür Halı Yıkama

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özgür Halı Yıkama ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...