Tel: (0212) 620 5202

Adres: İnönü Mahallesi, Dalgıç Sokak, Hale İshakoğlu Kızılay Esenyurt Devlet Hastanesi, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Yenikent Mah. mahallesinde yer alıyor. Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi

1 görüş var

  • ben güvenlik te alım yapılıyorsa sizlerle çalışırım ve hemen bilgilerinizi bklyrm saygılarımı sunuyorum

    05375574249

    Misafir, 04.08.2011 17:22:00

Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi
Yenikent Mah., Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 620 5202 Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hale İshakoğlu Kızılay Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...