Tel: (0212) 873 8188

Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Çağlayan Sk., Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye


Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu

0 görüş var

Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu
, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 873 8188 Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Beylikdüzü Haldun Taner İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...