Tel: (0216) 630 3116 veya (0216) 634 3919

Adres: Alemdağ Caddesi, No: 167, Endüstri Meslek Lisesi Yanı, Haldun Alagaş Spor Kompleksi, Pk: 34768, İnkılap, Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.29 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi

Aşağıdaki formu kullanarak Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...