Tel: (0212) 280 2054

Adres: Ahmet Bayman Cad. No: 2 Eski Oto San. Sit. Kat: 5 Huzur Mh. Levent Şişli, , İstanbul, Türkiye


Halay Düğün ve Toplantı Salonu, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Yeşilce Mah. mahallesinde (Dalgıç Sokak) yer alıyor. Halay Düğün ve Toplantı Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halay Düğün ve Toplantı Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Turistik tesisleri yemekli ve yemeksiz toplantı salonları müzikholler kurmak ve işletmek ve 30. 10. 2012 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararı ve tadil metninde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Halay Düğün ve Toplantı Salonu
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halay Düğün ve Toplantı Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halay Düğün ve Toplantı Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halay Düğün ve Toplantı Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Halay Düğün ve Toplantı Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...