Tel: (0438) 211 4923

Adres: Gazi Mah. Gültekinler Semti Merkezhakkari, Merkez Hakkari, Türkiye


Hakkari Anadolu Lisesi, Hakkari ili Hakkari Merkez ilçesinin Bulak Mah. mahallesinde yer alıyor. Hakkari Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hakkari Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hakkari Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hakkari Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hakkari Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • öğrencileri hayata hazırlayan muazam bir okul olma özelliğini sahip bu okulda mezun olmak benim için çok büyük bir mutluluk

    Misafir, 06.01.2011 10:13:00

Hakkari Anadolu Lisesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Hakkari Anadolu Lisesi
Bulak Mah., Hakkari Merkez, Hakkari.
+90(0438) 211 4923 Hakkari Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hakkari Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...