Tel: (0212) 549 2851

Adres: Bedrettin Dalan Bulvarı No: 4 İkitelli OSB Ayma Koop. C-5 Blok Ziya Gökalp Mh. İkitelli Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Hak Tekstil, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (6. Sokak) yer alıyor. Hak Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hak Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hak Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hak Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hak Tekstil

0 görüş var

Hak Tekstil adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Hak Tekstil
Ziya Gökalp Mah.6. Sokak, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 549 2851 Hak Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Hak Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...