Tel: (0212) 444 8008 veya (0850) 222 8888

Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Mercedes Caddesi, No: 7, Bahçeşehir, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Avrupa Otoyolu Hadımköy Bağlantısı) yer alıyor. TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

TÜVTURK İstanbul Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu
Hadımköy Merkez İstasyonu, sadece randevulu araç kabul edilmektedir. Egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu

0 görüş var

TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu
Sanayi Mah.Avrupa Otoyolu Hadımköy Bağlantısı, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 444 8008 TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu

Aşağıdaki formu kullanarak TÜVTURK Hadımköy Araç Muayene İstasyonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...