Tel: (0212) 771 3025

Adres: Hastane Mah. İnönü Cd. No: 2 Hadimköy, Arnavutköy, İstanbul, Türkiye


Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde yer alıyor. Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi

0 görüş var

Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi
, Arnavutköy, İstanbul.
+90(0212) 771 3025 Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hadımköy İbrahim Özaydın Çok Programlı Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...