Tel: (0216) 457 8787

Adres: Denizler Cad. No: 67 Cevizli Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Hacıoğlu Kebap - Cevizli, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Mustafa Kemal Caddesi) yer alıyor. Hacıoğlu Kebap - Cevizli yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacıoğlu Kebap - Cevizli nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacıoğlu Kebap - Cevizli nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacıoğlu Kebap - Cevizli konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacıoğlu Kebap - Cevizli

0 görüş var

Hacıoğlu Kebap - Cevizli adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Hacıoğlu Kebap - Cevizli
Cevizli Mah.Mustafa Kemal Caddesi, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 457 8787 Hacıoğlu Kebap - Cevizli

Aşağıdaki formu kullanarak Hacıoğlu Kebap - Cevizli ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...