Adres: Bornova, Kemalpaşa Cd, Kemalpaşa, , İzmir, Türkiye


Hacılarkırı Mezarlığı, İzmir ili Bornova ilçesinin Kemalpaşa Mah. mahallesinde (Kemalpaşa Caddesi) yer alıyor. Hacılarkırı Mezarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacılarkırı Mezarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacılarkırı Mezarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacılarkırı Mezarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacılarkırı Mezarlığı

0 görüş var

Hacılarkırı Mezarlığı adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Hacılarkırı Mezarlığı
Kemalpaşa Mah.Kemalpaşa Caddesi, Bornova, İzmir.
Hacılarkırı Mezarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Hacılarkırı Mezarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...