Tel: (0332) 342 5329

Adres: Hacı Yusuf Mescit Mah. Sedirler Cad. Vasıta Sok. No: 2 Karatay, Konya, Türkiye


Hacı Yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu, Konya ili Karatay ilçesinin Hacıyusufmescit Mah. mahallesinde (Sedirler Caddesi) yer alıyor. Hacı Yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacı Yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacı Yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacı Yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacı Yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Hacı Yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...