Tel: (0258) 261 2788

Adres: Saraylar Mah. 466 Sok. No: 13 - 15 Denizli, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 4 senedir faal

Hacı Şerif, Denizli ili Merkezefendi ilçesinin Saraylar Mah. mahallesinde (466. Sokak) yer alıyor. Hacı Şerif yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacı Şerif nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ham madde yerı mamül ve malın iç ve dış ticaretini yapmak. . . ve 5, 8, 2011 tarihli tescile ait tadil metninde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Hacı Şerif
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacı Şerif nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacı Şerif konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacı Şerif

Aşağıdaki formu kullanarak Hacı Şerif ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...