Tel: (0312) 323 3050

Adres: Gazze Cad. Mecit Sok. No: 2 Ayvalı, Keçiören, Ankara, Türkiye


Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Ayvalı Mah. mahallesinde yer alıyor. Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu
Ayvalı Mah., Keçiören, Ankara.
+90(0312) 323 3050 Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...