Tel: (0212) 294 3939

Adres: Nurtepe Mah. Sokullu Cad. No: 15 Kağithane, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Nurtepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu
Nurtepe Mah., Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 294 3939 Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hacı Ethem Üktem İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...