Tel: (0312) 276 2999

Adres: Selçuklu Mah. Oğuzhan Sok. No: 2 Sincan, Ankara, Türkiye


Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinin Selçuklu Mah. mahallesinde yer alıyor. Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben bu okulu mezundum çok üzgünum müdürümüz zekariye uzun giti

    Misafir, 05.11.2010 10:49:00

Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu
Selçuklu Mah., Sincan, Ankara.
+90(0312) 276 2999 Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hacı Bektaş-ı Veli İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...