Adres: Altındağ, Hacı Bayram Otoparkı, 06250 Hacı Bayram, , Ankara, Türkiye


Hacı Bayram Veli Cami, Ankara ili Altındağ ilçesinin Hacı Bayram Mah. mahallesinde (Hacı Bayram Otoparkı) yer alıyor. Hacı Bayram Veli Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacı Bayram Veli Cami nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacı Bayram Veli Cami nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacı Bayram Veli Cami konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacı Bayram Veli Cami

0 görüş var

Hacı Bayram Veli Cami adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Hacı Bayram Veli Cami
Hacı Bayram Mah.Hacı Bayram Otoparkı, Altındağ, Ankara.
Hacı Bayram Veli Cami

Aşağıdaki formu kullanarak Hacı Bayram Veli Cami ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...