Tel: (0212) 501 2163

Adres: Tuna Sok. No: 2 Ulubey İlköğretim Okulu Karşısı Terazidere Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Hacı Baba İskender Kebapçısı, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yıldırım Mah. mahallesinde (Tuna Sokak) yer alıyor. Hacı Baba İskender Kebapçısı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacı Baba İskender Kebapçısı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacı Baba İskender Kebapçısı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacı Baba İskender Kebapçısı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacı Baba İskender Kebapçısı

0 görüş var

Hacı Baba İskender Kebapçısı adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
Hacı Baba İskender Kebapçısı
Yıldırım Mah.Tuna Sokak, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 501 2163 Hacı Baba İskender Kebapçısı

Aşağıdaki formu kullanarak Hacı Baba İskender Kebapçısı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...