Tel: (0312) 305 5050

Adres: Çankaya, Hacettepe Beytepe Kampüsü, 06800 Ortadoğu, , Ankara, Türkiye


Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (Hacettepe Beytepe Kampüsü) yer alıyor. Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü

1 görüş var

  • Bekle beni ANKARAM ben geliyorum tüm çabam ve sana olan aşkımla !!!

    Misafir, 27.08.2011 18:38:00

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü
Üniversiteler Mah.Hacettepe Beytepe Kampüsü, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 305 5050 Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...