Tel: (0312) 305 5000

Adres: Ptt-beytepe Kampüsü Şubesi, Çankaya, 06800 Ortadoğu, , Ankara, Türkiye


Hacettepe Üniversitesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde yer alıyor. Hacettepe Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hacettepe Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hacettepe Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hacettepe Üniversitesi

0 görüş var

Hacettepe Üniversitesi adlı mekan, 59 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.37 puan almıştır.
Hacettepe Üniversitesi
Üniversiteler Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 305 5000 Hacettepe Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hacettepe Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...