Tel: (0216) 442 1531

Adres: Cevizli Mah. Orhangazi Cd. Huzur Sok. No: 16, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (20 Temmuz Caddesi) yer alıyor. Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu

0 görüş var

Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu
Cevizli Mah.20 Temmuz Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 442 1531 Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Güzin Dinçkök İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...