Tel: (0216) 366 0435

Adres: Rıfkı Tongsir Cad. No: 26 İdealtepe, Maltepe, İst., İstanbul, Türkiye


Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin İdealtepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu

0 görüş var

Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu
İdealtepe Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 366 0435 Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...