Tel: (0232) 285 3481

Adres: Güzelyalı Polis Karakolu, Konak, 35290 Güzelyalı, , İzmir, Türkiye


Güzelyalı Polis Karakolu, İzmir ili Konak ilçesinin Güzelyalı Mah. mahallesinde yer alıyor. Güzelyalı Polis Karakolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güzelyalı Polis Karakolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güzelyalı Polis Karakolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güzelyalı Polis Karakolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güzelyalı Polis Karakolu

0 görüş var

Güzelyalı Polis Karakolu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.09 puan almıştır.
Güzelyalı Polis Karakolu
Güzelyalı Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 285 3481 Güzelyalı Polis Karakolu

Aşağıdaki formu kullanarak Güzelyalı Polis Karakolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...