Tel: (0232) 478 6558

Adres: Çanakkale Cad. No: 1235060 Pınarbaşı, Bornova, İzmir, Türkiye


Güzelcan Kardeşler Lisesi, İzmir ili Bornova ilçesinin Kemalpaşa Mah. mahallesinde (Çanakkale Caddesi) yer alıyor. Güzelcan Kardeşler Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güzelcan Kardeşler Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güzelcan Kardeşler Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güzelcan Kardeşler Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güzelcan Kardeşler Lisesi

0 görüş var

Güzelcan Kardeşler Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Güzelcan Kardeşler Lisesi
Kemalpaşa Mah.Çanakkale Caddesi, Bornova, İzmir.
+90(0232) 478 6558 Güzelcan Kardeşler Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Güzelcan Kardeşler Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...