Tel: (0216) 414 1359

Adres: Adres : caferağa Mh. Mühürdar Cd No: 45 / A Kadıköy - İstanbul tel : +90 (216) 449 44 26 Fax : +90 (216) 414 78 46 İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 17 senedir faal

Güven Sanat, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Koşuyolu Mah. mahallesinde (Mahmut Yesari Caddesi) yer alıyor. Güven Sanat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güven Sanat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kırtasiyelerde satılması mutad olan her nevi okul malzemesinin, her türlü kitap, dergi ve yayınların, iş yeri için gerekli faks, fotokopi makinesi, ozalit, teksir makineleri, hesap makinesi, yazar kasa, yazıcı ve benzeri gibi mekanik elektronik büro malzemelerinin toptan ve perakende alımı, satımı, ithalat, ihracatı, kiralanması, tamir ve servis bakım işçiliğini yapmak ve 21. 2. 2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


0 görüş var

    Güven Sanat
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güven Sanat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güven Sanat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güven Sanat

Aşağıdaki formu kullanarak Güven Sanat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...