Tel: (0312) 457 2525 veya (0312) 457 2519

Adres: A Blok - Şimşek Sokak, No: 29, Kavaklıdere,
b Blok - Paris Caddesi, No: 58, Kavaklıdere,
Ankara, Türkiye


Güven Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Remzi Oğuz Arık Mah. mahallesinde (Şimşek Sokak) yer alıyor. Güven Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güven Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Güven Hastanesi
    Toplam 48 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.
  • 40 yıllık hastanedir.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güven Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güven Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güven Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Güven Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...