Tel: (0212) 617 3745

Adres: 266 Sok. No: 1 Hürriyet Mh. 500 Evler Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Güven Elektrik, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (266. Sokak) yer alıyor. Güven Elektrik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güven Elektrik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Toptan, perekende elektrik mağzemesi satışi,plan proje,arıza ,bakım ,dekarasyon,bina tesisatı,kompanze panoları yapılır.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Güven Elektrik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güven Elektrik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güven Elektrik

Aşağıdaki formu kullanarak Güven Elektrik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...