Tel: (0212) 582 5252

Adres: Nakliyciler Sitesi 7. Blok No: 700-701-702, Ambarlar, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Güven Ambarı Nakliyat, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (7. Aralık Sokak) yer alıyor. Güven Ambarı Nakliyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güven Ambarı Nakliyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kara ve deniz taşıtlarının imalatı bakım ve onarımı donanımı ve işletmesiyle ilgili malzemelerin teçhizatların yedek parçalarının imali ithali alım satımı ve pazarlamasını yapmak ve 27. 11. 2012 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararı ve tadil metninde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Güven Ambarı Nakliyat
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güven Ambarı Nakliyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güven Ambarı Nakliyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güven Ambarı Nakliyat

Aşağıdaki formu kullanarak Güven Ambarı Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...