Tel: (0212) 855 1181

Adres: Adnan Kahveci Mah. Sayaca Cad. Gürpınar Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye


Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 855 1181 Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gürpınar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...