Tel: (0212) 660 3924

Adres: Çolak İbrahim Sok. N 15 Bakırköy Adliyesi Altı Cumartesi Pazarı Sonu Osmaniye Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Gürlek-Nakipoğlu Lisesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde yer alıyor. Gürlek-Nakipoğlu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gürlek-Nakipoğlu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gürlek-Nakipoğlu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gürlek-Nakipoğlu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gürlek-Nakipoğlu Lisesi

0 görüş var

Gürlek-Nakipoğlu Lisesi adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Gürlek-Nakipoğlu Lisesi
Osmaniye Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 660 3924 Gürlek-Nakipoğlu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gürlek-Nakipoğlu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...