Tel: (0216) 355 5336

Adres: Mümin Dere Sok. No: 40 Yenisahra Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Gürkan Turizm - Yenisahra, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde (Kürkçü Mümin Sokak) yer alıyor. Gürkan Turizm - Yenisahra yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gürkan Turizm - Yenisahra nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gürkan Turizm - Yenisahra nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gürkan Turizm - Yenisahra konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gürkan Turizm - Yenisahra

0 görüş var

Gürkan Turizm - Yenisahra adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Gürkan Turizm - Yenisahra
Selami Ali Mah.Kürkçü Mümin Sokak, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 355 5336 Gürkan Turizm - Yenisahra

Aşağıdaki formu kullanarak Gürkan Turizm - Yenisahra ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...