Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 567 6577 veya (0212) 612 5901

Adres: Maltepe Caddesi, No: 37, Topkapı, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Topkapı Maltepe Yolu) yer alıyor. Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Topkapıdan; Bayrampaşa minibüsleri, Esenlerden; Topkapı minibüsleri, Atışalanından ; Topkapı minibüsleri, Beşyüzevlerden; Topkapı minibüsleri Gaziosmanpaşadan ; Bayrampaşa minibüsleri gitmekte olup dairemize ilgili yerlerden belediye otobüsleride kalkmakta olup vergi dairemizde inmek istedikleri söyleyen mükelleflerimiz dairemizin önünde inebilirler. Aynı binada atışalanı vergi dairesi, tuna vergi dairesi, esenler vergi dairesi, bayrampaşa vergi dairesi ve güngören vergi dairesi kompleks halinde bulunmaktadır.


0 görüş var

    Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 48 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Güngören Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...