Tel: (0212) 508 1792

Adres: Güngören Ticaret Meslek Lisesi, Güngören, 34165 Gençosman, , İstanbul, Türkiye


Güngören Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Gençosman Mah. mahallesinde yer alıyor. Güngören Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güngören Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güngören Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güngören Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güngören Ticaret Meslek Lisesi

1 görüş var

  • kayıt için ne gerekiyo ve ne zaman kayıt yapılacak

    Misafir, 12.07.2010 17:33:00

Güngören Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Güngören Ticaret Meslek Lisesi
Gençosman Mah., Güngören, İstanbul.
+90(0212) 508 1792 Güngören Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Güngören Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...