Tel: (0212) 554 3858 veya (0212) 557 5787

Adres: Merkez Mahallesi, Gazi Osman Paşa Caddesi, No :66 Güngören, İstanbul, Türkiye


Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul ili Güngören ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Gazi Osman Paşa Caddesi) yer alıyor. Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü

0 görüş var

Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü
Merkez Mah.Gazi Osman Paşa Caddesi, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 554 3858 Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...