Tel: (0212) 568 0085

Adres: Gençosman Mahallesi Yetkin caddesi Mera Sokak No:2, 34164 Güngören, , İstanbul, Türkiye


Güngören Halk Eğitim Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Güneştepe Mah. mahallesinde (Adgüzel Sokak) yer alıyor. Güngören Halk Eğitim Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güngören Halk Eğitim Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Güngören Halk Eğitim Merkezi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.
  • meraba iyi günler oyuncu belgesi için eğitim veriyonuzmu ?

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güngören Halk Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güngören Halk Eğitim Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güngören Halk Eğitim Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Güngören Halk Eğitim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...