Tel: (0212) 449 5500

Adres: Güngören Belediyesi Park Ve Bahçeler Temizlik İşleri Müd, Güngören, 34164, , İstanbul, Türkiye


Güngören Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü, İstanbul ili Güngören ilçesinde yer alıyor. Güngören Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güngören Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Güngören Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü
  Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.83 puan aldı.
 • merhabalar merter şelelale parkta bulunan spor aletleri hakkında görüşlerimi bildirmek isterim. spor aletlerini kısa bir süre önce yenileri ile değiştirdiniz görsellik açısından çok güzel. ancak kullanım açısından kullanıma elverişli değil şöyleki aletlerin ya bacak boyu cok kısa veya kol boyları çok uzun ayrıca kullanım alanları birbirine çok yakın rahat çalışma imkanı yok . eski aletlerin ölçülerinde yapılması sonderece mantıklı olurdu. ayıp olmazsa naçizane fikrimi belirttim ilginize tşk . ederim.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Köyiçi ataparkı salıncaklar gıcırtılı çalışıyor. Dün gelen görevlilelere şikayetimizi bildirdik. Şikayetimiz giderilmedi. İlgilerinizi rica ederim. Saygılarımla

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güngören Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güngören Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güngören Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü