Tel: (0212) 556 7243

Adres: Merkez Mahallesi, Kemaliye Sokak, No: 17, Köyiçi, Güngören, İstanbul, Türkiye


Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Güven Mah. mahallesinde (Belde Sokak) yer alıyor. Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi

0 görüş var

Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi
Güven Mah.Belde Sokak, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 556 7243 Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Güngören Belediyesi Köyiçi Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...