Tel: (0212) 558 0266

Adres: 14. Sok. No: 21/A Nuripaşa Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Güney Turizm, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Nuripaşa Mah. mahallesinde (14. Sokak) yer alıyor. Güney Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güney Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kara hava ve denizyolu ile şehiriçi şehirlerarası ve uluslararası yolcu ve yük taşımacılığı yapmak ve 16. 4. 2013 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güney Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güney Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güney Turizm

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Güney Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...