Tel: (0212) 645 1616

Adres: Kazım Karabekir Cd. No:1 Menderes, Esenler, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • hastane
  • Bu firma 23 senedir faal

Güney Hastanesi, İstanbul ili Esenler ilçesinin Menderes Mah. mahallesinde yer alıyor. Güney Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güney Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel poliklinik, hastane, doğumevi, sağlık yurdu, özel sağlık okulları, özel diş poliklinikleri, dinlenme tesisleri, tedavi merkezleri, çocuk bakımevi ve yurtları kurmak, tıbbi malzeme ithalatı, ihracatı, alım ve satımını yapmak, sağlık konularında gazete, dergi, mecmua, televizyon ve sinemalarda her çeşit ve şekilde reklam ve tanıtma işlerini yapmak veya yaptırmak ve 15. 12. 2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Güney Hastanesi
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güney Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güney Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güney Hastanesi