Tel: (0212) 435 9026

Adres: Güneştepe Mah. Adıgüzel Sok. No: 1, Güngören, İstanbul, Türkiye


Güneşlitepe İlköğretim Okulu, İstanbul ili Güngören ilçesinde yer alıyor. Güneşlitepe İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güneşlitepe İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güneşlitepe İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güneşlitepe İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güneşlitepe İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben bu okulda okuyorum.gerçekten çok güzel eğitim-veriyorlar.

    Misafir, 30.01.2011 11:33:00

Güneşlitepe İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Güneşlitepe İlköğretim Okulu
, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 435 9026 Güneşlitepe İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Güneşlitepe İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...