Tel: (0212) 441 8892 veya (0212) 441 7788

Adres: Bahçelievler Maliye Kompleksi, Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No: 3, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Güneşli Vergi Dairesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Barbaros Caddesi) yer alıyor. Güneşli Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güneşli Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı Güneşli Bağlar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Mahmutbey İstoç, Güneşli Merkez Mahallesi, Evren Mahallesi, Göztepe Mahallesi, İstoç Oto Market. » Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım? - İETT otübüsleri ile gelinmesi halinde Beyazıt Meydanından hareket ederek Fındıkzade –Cevizlibağ ve E5’ten Geçen 97B- ÇAVUŞPAŞA-BEYAZIT otubüslerine binilmesi ve Bahçelievler Siyavuşpa Caddesi Üzerinde Yer Alan Okul Durağında İnilerek Belediye istikametine doğru yürünülmesi halinde dairemize ulaşılabilir - Bakırköyden gelecekler Bakırköy-Soğanlı ve Bakırköy-Şirinevler Minübüslerine binerek ve Bahçelievler Belediyesinde inmeleri halinde dairemize ulaşabilirler. - Özel araçla gelecekler E-5 ten Bahçelievler yönüne doğru olan tabelaları takip ederek dairemize ulaşabilirler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güneşli Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güneşli Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güneşli Vergi Dairesi

0 görüş var

Güneşli Vergi Dairesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Güneşli Vergi Dairesi
Siyavuşpaşa Mah.Barbaros Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 441 8892 Güneşli Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Güneşli Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...