Tel: (0212) 655 0429

Adres: Koçman Cad. Gamze Sok. No: 4 Bağlar Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Güneşli Metro Taksi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Bağlar Mah. mahallesinde (Gamze Sokak) yer alıyor. Güneşli Metro Taksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güneşli Metro Taksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güneşli Metro Taksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güneşli Metro Taksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güneşli Metro Taksi

0 görüş var

Güneşli Metro Taksi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Güneşli Metro Taksi
Bağlar Mah.Gamze Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 655 0429 Güneşli Metro Taksi

Aşağıdaki formu kullanarak Güneşli Metro Taksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...