Tel: (0212) 267 0013

Adres: Ortaklar Cad. No: 13 Fulya Mh. Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Güneri Makina, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Ortaklar Caddesi) yer alıyor. Güneri Makina yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güneri Makina nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hizmet araçları imalatı Kanal açma ve temizleme makinaları(asfalt robotu) çöp kamyonları yol temizleme makinaları (yol süyürgesi) damperli kamyon ve tır dorsesi, yangın söndürme araçları(itfaiye araçları), kablo döşeme araçları, su, yakıt, gaz nakil tankelerleri, vinçler(sokak lambaları aydınlatma boomları, teleskopik vinçler) yol silindirleri ve Kendi ihtiyacı olan fabrika imalathane binaları yardımcı binalar istinad duvarları giriş binaları inşaatı. . . ve 5. 5. 2012 tarihli tescile ait tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güneri Makina nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güneri Makina konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güneri Makina

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Güneri Makina ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...