Gündüzler Yapı İnşaat logo

Tel: (0212) 699 9966

Adres: Atatürk Mh. E5 Üzeri Ginza Corner Plaza, C Bl. 16 / Kat: 12, Ofis No: 138-144-145-146, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Gündüzler Yapı İnşaat, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (E5 Yan Yol) yer alıyor. Gündüzler Yapı İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gündüzler Yapı İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat taahhüt yapım ve onarımı ile hafriyat ve nakliyat işleri yapmak ve yaptırmak bu konularla ilgili olarak her türlü inşaat malzemeleri nalburiye demir kum, çakıl çimento tuğla elektrik ve sihhi tesisat malzemeleri ile inşaat imalatıyla ilgili bilumum malzemelerin alım satım imalat ve pazarlamasını yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkuller alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cnis tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve 16. 7. 2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Gündüzler Yapı İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gündüzler Yapı İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gündüzler Yapı İnşaat

Aşağıdaki formu kullanarak Gündüzler Yapı İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...