Tel: (0216) 412 9868

Adres: Dadaloğlu Sok. No: 44/B Mitaş Sit. Atakent Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Gündüz Ağır Nakliyat, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde (Dadaloğlu Caddesi) yer alıyor. Gündüz Ağır Nakliyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gündüz Ağır Nakliyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gündüz Ağır Nakliyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gündüz Ağır Nakliyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gündüz Ağır Nakliyat

0 görüş var

Gündüz Ağır Nakliyat adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Gündüz Ağır Nakliyat
Atakent Mah.Dadaloğlu Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 412 9868 Gündüz Ağır Nakliyat

Aşağıdaki formu kullanarak Gündüz Ağır Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...