Adres: Güngören, Yunus Emre Sk, 36, 34165 Sanayi, , İstanbul, Türkiye


Gündoğdu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Güngören ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Yunus Emre Sokak) yer alıyor. Gündoğdu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gündoğdu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gündoğdu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gündoğdu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gündoğdu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • oğlum bu sene başladı yeni bina yapılmış ama okadar küçükki kaç kişi sıcak tenefüzte nasıl koşup oynayacaklar bilmiyorum bahçesi ..sınırlarda 80 kişi olcakmış ben bu işten hiç bişi anlamadım mudur yardımcısıda adınıda bilmiyorum zaten okadar sinirliki velileri sürekli azarlıyo..daha ne diğim olumsuz okadar şey varki öğretmenle tanişmadık bile..allah sonumuzu hayıretsin...

    Misafir, 20.09.2010 15:12:00

Gündoğdu İlköğretim Okulu adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.36 puan almıştır.
Gündoğdu İlköğretim Okulu
Sanayi Mah.Yunus Emre Sokak, Güngören, İstanbul.
Gündoğdu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Gündoğdu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...